KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 11525536
nr 1152 5536
Carborundumetsning
Oidentifierad konstnär, signerad, 13/15, bladets mått: 75x56
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:53:33
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)